Irina Shayk pozon gjysmë e zhveshur pranë vaskës

Irina mori sërish vëmendjen e të gjithëve me fotografinë e fundit.

ShowBiz

10/06/2020 08:17

Modelja ruse Irina Shayk është një prej emrave më të spikatur në këtë fushë, shkruan lajmi.net.

Ajo njihet si imazh i shumë brendeve të njohura, ndërsa vazhdon të jetë në listën e modeleve më të kërkuara.

Së fundi, bukuroshja ka ndarë një imazh të realizuar për revistën “Vogue”, ku u shfaq tejet tërheqëse pranë vaskës.

Ajo kishte larguar të gjitha në pjesën e sipërme, ndërsa poshtë kishte veshur një fustan dhe mbante çantë në duar. Modelja tentoi që gjoksin ta mbulonte me anë të duarve.

Irina tha se po dhuron fustanin dhe çantën e “Burrberryt” në ndihmë organizatave bamirëse që ndihmojnë personelin shëndetësor. /Lajmi.net/