Interesim i madh i qytetarëve për të ndjekur nga afër koncertin e Dua Lipës

18:50 | 10 Gusht 2018

“Sunny Hill Festival”, tashmë është gati.

Koncerti madhështor në të cilin do të performojnë emra të mëdhenj, përfshirë edhe Dua Lipën fillon pas pak, shkruan lajmi net.

Në fotot që ua sjell lajmi.net, mund t’i shikoni njerëzit që janë duke pritur për koncertin, ku shihet se një pjesë e tyre është afër skenës, e që gjithçka është gati.

Në bazë të imazheve duket se njerëzit kanë interesim të madh për të ndjekur nga afër koncertin madhështor.

Vlen të ceket se sonte pritet të performojnë këta artistë: Sytë, MTNJ, Kachinari, Genc Salihu, Gipsy Groove, Offchestra, Dren Abazi & Zig Zag Orchestra, Asgjë sikur dielli, Oda, Jericho, Grace Carter, Stanaj dhe Dua Lipa. /Lajmi.net/