Të Infektuar: 1110

Të Shëruar: 843

Të Vdekur: 30

Instikti i nënës është i mahnitshëm: Shikoni si e shpëton fëmijën e saj

14:49 | 30 Tetor 2019

Pamje të tensionuara tregojnë momentin kur një nënë e shpejtë mendueshme e largon fëmijën nga dashi i cili po kalonte me shpejtësi.

Video është incizuar në Zelandën e Re, nga tezja e fëmijës e cila u shokua kur dashi i afrohet fëmijës.

Nëna e cila gjendej afër fëmijës e largoi me shpejtësi duke e shpëtuar djalin nga ndonjë fatkeqësi dhe më pas ajo dhe motra e saj qeshin nga lehtësimi, raporton “Daily Mail Video”, transmeton lajmi.net.

Video fillon me fëmijën duke e ndjekur një gjel, ndërsa nëna duke i qëndruar prapa./Lajmi.net/