Ide gjeniale për të mos ju vjedhur logon e volkswagen – Lajmi.net
Ide gjeniale për të mos ju vjedhur logon e volkswagen
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 22:08, 8 November 2018
Një ide gjeniale për të mos lejuar që hajdutët të mos ju vjedhin logon e makinës suaj.

Një foto që po qarkullon në internet duket mjaft qesharake, por njiherit edhe zgjidhje që dikush të mos ja vjedh logon e makinës suaj, shkruan lajmi.net.

Ky njeri në logon e volkswaken, brenda saj ka vendosur tehe të mprehta, që zakonisht përdoren për t’u rruajtur. Ai e bëri këtë në mënyrë që hajduti kur të fusë gishtat në brendësi të logos të lëndohet.

Mbase një ide e mirë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO