Të Infektuar: 37.792

Të Shëruar: 23.274

Të Vdekur: 975

I kërkuan të këndojë, ajo që ndodhi i befasoi të gjithë

8:48 | 24 Shkurt 2020

Kësaj gruaje iu kërkua të këndonte Shallow dhe ishte e pabesueshme.

Në këtë rast, një grua është bërë yll në internet pasi këndoi Shallow, kënga me temë nga A Star is Born e vitit 2018 në mikrofon, reaporton “indy100”, transmeton lajmi.net.

Mikpritësi i bisedave në internet, Kevin Freshwater i kërkoi një udhëtares që të përfundojë tekstin e këngës në hitin Lady Gaga dhe ajo këndoi aq mirë sa që u bë virale. Përdoruesit e Twitter e identifikuan gruan si këngëtare britanike Charlotte Awbery.

Klipi është parë 22 milion herë në Twitter. /Lajmi.net/