I kap mat, burrit i bërtet, ndërsa dashnores së tij… (VIDEO) – Lajmi.net
I kap mat, burrit i bërtet, ndërsa dashnores së tij… (VIDEO)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 19:15, 11 May 2018
Një grua ka kapur mat bashkëshortin e saj duke ikur në një festë romantike me të dashurën e tij, e pavarësisht vendit se ku ndodheshin ajo ka shpërthyer në mënyrën e saj.

Pamjet, të cila duket se janë filmuar nga një pasagjer tjetër, tregojnë se konfrontimi shpërtheu në Aeroportin Ndërkombëtar të Jose Maria Cordova në Kolumbi.

Gruaja e acaruar dallohet teksa hedh ofendime ndaj bashkëshortit të saj, ndërsa ka kapur për flokësh të dashurën e tij dhe nuk e lëshon në asnjë moment, ndërsa kjo e fundit çuditërisht duket tepër e qetë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO