I dashuri e filmon Dua Lipën duke gatuar për të

Isaac Carew ka publikuar një video ku shihet Dua duke ia përgatitur ushqimin atij.

ShowBiz

06/01/2019 14:03

I dashuri i Dua Lipës, Isaac Carew, ka ndarë me ndjekësit një video, në të cilën shfaq këngëtaren duke i përgatitur atij ushqim, shkruan lajmi.net.

Edhe pse nuk e filmoi fytyrën e saj, ai tregoi nga afër se Dua po i përgatiste atij vezë të fërguara.

Kujtojmë që Dua Lipa dhe Isaac Carew janë ribashkuar në vitin 2018, pasi ishin ndarë për një kohë të shkurtër.

Për ndryshe, këngëtarja shqiptare po vazhdon t’i numërojë sukseset e njëpasnjëshme në muzikë. /Lajmi.net/