Humbni peshë me vetëm shtatë minuta ushtrime – Lajmi.net
Humbni peshë me vetëm shtatë minuta ushtrime
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 8:29, 21 July 2018
Stina e verës po afrohet, në këtë kohë shumë meshkuj e vajza dëshirojnë që ta kenë trupin në formë të mirë e të shëndoshë.

 

Por, për ta bërë një gjë të tillë, nevojitet diciplinë e jashtëzakonshme.

Përveç ushtrimeve në palestër, janë disa ushtrime që mund të bëhen edhe në shtëpi dhe në natyrë.

Më poshtë keni një video me disa ushtrime që preferohet të bëhen në mëngjes.

Më poshtë videon:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO