Hoti tregon se kush do të jetë çifti i parë që do të kurorëzohet nga “kryetari” Arban Abrashi

Sonte është martuar ish këshilltari i Isa Mustafës, tash asambleist në Kuvendin e Prishtinës, Sokol Havolli.

Lajme

11/11/2017 23:50

Në dasmën e tij kanë marrë pjesë shumë personalitete politike. Në mesin e tyre ka qenë edhe Avdullah Hoti, shef i Grupit Parlamentar të LDK-së në Kuvendin e Kosovës.

“Sonte me miq ne dasmën e Beses dhe Sokolit. Ky do te jete qifti i pare qe do te kurorëzohen nga Kryetari i ardhshëm i Prishtinës, Arban Abrashi. Urime Besës dhe Sokolit”, ka shkruar Hoti në llogarinë e tij në Facebook. /Lajmi.net/