Horoskopi, 4 dhjetor 2016

Horoskopi, 4 dhjetor 2016

Lifestyle

04/12/2016 08:06

Dashi – Dite me fat dhe e mbushur me çaste te këndshme do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do ndiheni keq për asnjë moment, përkundrazi buzëqeshja nuk do ju largohet nga fytyra. Beqaret do kenë një takim interesant, por ende nuk do ndihen gati te hedhin hapa. Le te presin edhe pak. Ne planin FInanciar do i rregulloni te gjitha problemet qe keni pasur.

Demi – Do tregoheni shume te përkujdesur ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe do ruani një marrëdhënie vërtet te kënaqshme me te. Beqaret nuk do jene ne humorin e duhur për te pasur njohje te reja kështu qe do vazhdojnë te mbeten te vetmuar. Financat do dini si t’i mbani te qëndrueshme. Do keni buxhet edhe për te bere disa investime me vlere.

Binjakët – Do bëni gjera te jashtëzakonshme me partnerin tuaj gjate gjithë kësaj dite dhe shpeshherë do ju duket sikur jeni neper ëndrra. Beqaret do jene mjaft energjike dhe gati për te bere çdo lloj çmendurie. E rëndësishme për ta është te mos e ndiejnë vetminë dhe te mos bien ne rutine. Ne planin FInanciar nuk do keni asnjë lloj problemi kështu qe mund te shpenzoni qetësisht dhe pa frike.

Gaforrja – Do jeni te përkujdesur ndaj partnerit tuaj sot dhe marrëdhënia ne çift do përmirësohet akoma me tepër. Te shkuarën e trazuar do e lini pas krahëve njëherë e përgjithmonë. Beqaret do ëndërrojnë me shume sesa duhet dhe realiteti do ju duket me i hidhur nga sa është ne te vërtetë. Buxheti do ketë përmirësime te dukshme, mos u shqetësoni për asgjë.

Luani – Do jeni sensuale dhe pasionante sot ju te dashuruarit prandaj dhe marrëdhënia ne çift ka për te qene me e mire se me pare. Çdo ndjenje do d shprehni me mënyra nga me te ndryshmet. Beqaret do marrin deklarata te forta dashurie te cilat duhet t’i mendojnë me kujdes. Buxheti do jete gjate gjithë kohës i mbrojtur. Gjithë sakriFIcat e bëra kohet e fundit po japin rezultat.

Virgjëresha – Nëse bëni pak me shume lëshime ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite, gjerat do ecin me mire. Nëse nga ana tjetër tregoheni strikte dhe arrogante mund te keni probleme goxha serioze. Beqaret papritur do takojnë një person për te cilin do ju rrahe zemra akoma me fort. Ne planin FInanciar do dini sa para te shpenzoni dhe sa te hiqni mënjanë për te siguruar te ardhmen.

Peshorja – Ata qe janë ne një lidhje do surprizohen here pas here nga partneri i tyre. Do ju duket një mrekulli qe e keni atë pranë dhe do shfrytëzoni çdo sekonde. Beqaret do kenë takime pa fund gjate gjithë kësaj dite, por nuk do kenë aspak dëshirë te FIksohen diku. Financat nuk do jene aspak te mira për shkak te shpenzimeve te konsiderueshme qe do kryeni.

Akrepi – Dite shume zakonshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Duhet t’i merrni gjerat si t’iu vijnë pa kërkuar asgjë me ngulm. Beqaret do dashurohen me një mik, por nuk do guxojnë dot t’ia shprehin mendimet. Buxhetin sado ta mbani ne vëmendje gjendja nuk do jete shume e mire. Do ju duhet patjetër te kryeni investime dhe transaksione.

Shigjetari – Do kaloni me tepër kohe sot me personin qe keni ne krah dhe marrëdhënia ne çift do ketë goxha përmirësime. Ne krahët e partnerit do përjetoni kënaqësi te mëdha dhe te paprovuara me herët. Beqaret do kenë mundësi vetëm për aventura kalimtare, asgjë me shume sesa aq. Financat mbajini ne vëmendje sepse situata nuk do jete fort e mire.

Bricjapi – Do kaloni plot çaste te lumtura gjate kësaj dite dhe do ndiheni për mrekulli. Partneri do mendoje vetëm t’iu kënaqë pa i menduar sakriFIcat qe shpesh duhet te beje. Beqaret nuk do kërkojnë me ngulm një person për ta pasur ne krah, por zemra ne fakt do ju rrahe fort pas një takime surprize. Ne planin FInanciar do ju duhet te luftoni fort me veten qe te ruani qëndrueshmërinë.

Ujori – Do e shijoni ne pafundësi sot ëmbëlsinë e jetës suaj ne çift dhe do përjetoni emocione dhe kënaqësi pa fund. Do ndiheni me te vërtetë për mrekulli. Beqaret ka mundësi te FIllojnë histori dashurie pasionante dhe afatgjata. Edhe FInancat do kenë disa përmirësime te vogla, por te mjaftueshme për t’iu nxjerre nga gjendja ne te cilën keni rene.

Peshqit – Jeta juaj ne çift do jete me e qete nga sa e kishit menduar. PërFItoni nga kjo për te folur me partnerin për gjithçka qe ju ka shqetësuar deri me sot. Beqaret nuk do stepen aspak dhe do joshi ashtu si do e mendojnë. Disa mundet edhe ta arrijnë atë qe duan. Ne planin FInanciar duhet te bëni kujdes sa me shume sepse gabimi me i vogël mund t’iu çoje drejt probleme serioze.