Heshtje totale në “Old Trafford” – Bayern Munich avancon në 20 minutat e fundit

Është zhbllokuar rezultati në kryendeshjen e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve, mes Manchester United dhe Bayern Munich. Bayern Munich ka kaluar në avantazh 0:1 kundër Manchester United në stadiumin “Old Trafford”, shkruan lajmi.net. Coman ka realizuar për bavarezët në minutën e 70-të të takimit. Sfida mes United dhe Bayern Munich është në kuadër të Grupit…

Sport

12/12/2023 22:32

Është zhbllokuar rezultati në kryendeshjen e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve, mes Manchester United dhe Bayern Munich.

Bayern Munich ka kaluar në avantazh 0:1 kundër Manchester United në stadiumin “Old Trafford”, shkruan lajmi.net.

Coman ka realizuar për bavarezët në minutën e 70-të të takimit.

Sfida mes United dhe Bayern Munich është në kuadër të Grupit A në Ligën e Kampionëve./Lajmi.net/