Hëna e plotë dhe Tempulli i Poseidonit, Greqi – Lajmi.net
Hëna e plotë dhe Tempulli i Poseidonit, Greqi
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:15, 16 April 2018
Një pamje mahnitëse...

Tempulli i Poseidonit në Greqi është vend që tërheq qindra mijëra vizitorë çdo vit, shkruan lajmi.net

Pamjet gjatë netëve janë mahnitëse, sidomos kur përcjellëse në qiell është hëna e plotë.

Shikoni foton më poshtë. /Lajmi.net/

lunar-scenic-sounion-09-750x500

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO