Të Infektuar: 1032

Të Shëruar: 789

Të Vdekur: 29

Hellas Verona – Milan, startojnë dy shqiptarë, formacionet

19:51 | 15 Shtator 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Hellas Verona – Milan.

‘Rossonerët’ këtë ndeshje vijnë pas fitores minimale ndaj Brescias, kurse vendasit pas fitores kundër Lecces.

Në këtë ndeshje çuditërisht nuk starton asnjë prej blerjeve të reja të Milanit, ndërkohë te vendasit startojnë Marash Kumbulla dhe Amir Rrahmani.

Ndeshja fillon në orën 20:45, ndërsa më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare. /Lajmi.net/ 

Verona

Milan