Haradinaj e Kurti shqyejnë mbulojat e muraleve në Kuvend

Lideri i AAK-së Ramush Haradinaj dhe deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti sapo i kanë shqyer mbulojat e muraleve në hollin e Kuvendit të Kosovës

Lajme

15/10/2015 10:27

Akush nuk ka interevenuar në këtë rast, njofton Klan Kosova.

a