Haradinaj dhe truprojat e tij “fluturojnë” si shqiponjë! /FOTO

Një foto që kryeministri Ramush Haradinaj ka publikuar në Instastory, është bërë hit.

Lajme

27/06/2018 09:39

Ai bashkë me mbrojtjen e afërt kanë vendosur që me anë të simbolit të shqiponjës me duar t’i përkrahin dy kosovarët që luajnë për Zvicrën Granit Xhaka e Xherdan Shaqiri.

Haradinaj bashkë me policët që kujdesen për sigurinë e tij kanë realizuar këtë foto duke e hedhur në Instagram.