Haradinaj del para protestuesve, ju thotë se do kërkojnë hetim ndërkombëtar për “Kumanovën” (Video/Foto)

Kryeministri Ramush Haradinaj ka dalë para protestuesve në sheshin “Skënderbeu” dhe ju ka thënë se do të kërkojnë hetim ndërkombëtar për rastin e dënimit të “Grupit të Kumanovës”.

Lajme

03/11/2017 15:40

Haradinaj ka thënë se të hënën në zyrën e tij do t’i pres nga një anëtar të familjeve të të dënuarve, raporton lajmi.net.