Gruaja me këmbët e fryra që po “çmend” Instagramin – Lajmi.net
Gruaja me këmbët e fryra që po “çmend” Instagramin
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:48, 13 March 2018
Një grua me këmbë shumë të trasha po përdor Instagramin për t’i thënë të gjitha femrave që ta duan trupin e tyre, pavarësisht se ai nuk është perfekt.

30-vjeçarja Carmen Smith, banore në Kaliforni, ka duruar përgjatë gjithë jetës komentet tallëse të njerëzve, pasi këmbët e saj janë shumë të trasha për shkak të limfedemës.

Ajo i ka fshehur këmbët për vite të tëra, por tashmë ka nisur të pozojë me të brendshme për 48 000 ndjekësit e saj në Instagram.

“Jemi të gjithë ndryshe nga njëri-tjetri dhe ndryshimi na bën të bukur”, thotë Smith.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO