Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Gruaja lind një djalë me ngjyrë, arsyeja e saj është qesharake

14:02 | 4 Maj 2019

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Valencia të Spanjës ku një grua 24-vjeçare, e bardhë, ka lindur një foshnje me ngjyrë.

Bashkëshorti i 24 vjeçares ishte po ashtu i bardhë dhe në momentin që pa djalin i ka kërkuar shpjegime gruas së tij.

“Nuk jam rracist për ngjyrën e fëmijës por ti me siguri me kë tradhëtuar” i tha ai por vajza 24-vjeçare i është përgjigjur se ajo nuk e ka tradhëtuar kurrë dhe fajin e kishte fakti që burri i saj pinte gjatë gjithë kohës kafe, shkruan Daily Mail.

Pas kësaj burri deklaroi se ndihet keq që e akuzoi gruan e tij dhe e beson atë pasi ajo e dashuron dhe nuk do kërkojë testim për babain e djalit të sapolindur.