Gruaja futet në market vetëm me të brendshme /VIDEO – Lajmi.net
Gruaja futet në market vetëm me të brendshme /VIDEO
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 22:21, 14 September 2018
Një blerës në një market ësht habitur me veprimin e një gruaje kur ajo është futur vetëm me të brendshme aty.

Një blerës në shtrat, Bath & Beyond në Swainsboro, Gjeorgji u trondit kur pa një grua që po ecte në dyqan në një veshje që duhej të ishte e brendshme, transmeton lajmi.net.

Ndërsa gruaja pretendonte se ishte një kostum banje, është e qartë se veshja nuk duhej të vishej në publik. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO