Të Infektuar: 1083

Të Shëruar: 843

Të Vdekur: 30

Gruaja e lë punën për të bërë video duke ngrënë ushqime të shpejta

22:21 | 5 Nentor 2019

Puna përfekte nuk ekzi…

Na leni të ju tregojmë diçka, çka nëse ju mund të bëni karrier duke ngrënë ushqimet e shpejta më të përferuara të juajat –çdo ditë?

E po, kjo është saktësisht çfarë është duke bërë 22 vjeçarja, Charna Roëley, ajo ka lënë punën para një viti, në mënyrë që të krijojë ‘programin’ e saj të ushqimit (jo të gatuaj, por të i haj ato), raporton “Unilad”, transmeton lajmi.net.

Kohëvë të fundit, është bërë një trend ku njerëzit po xhirojnë vetën e tyre duke ngrënë ushqim dhe të njëjtën kohë duke folur me audiencën. Dhe këta persona hanë çdo gjë që fansat rekomandojnë në faqen e saj.

Ajo për momentin ka 40 mijë shikues në faqen e saj në Youtube.

Shikoni një prej videove të saja më poshtë. /Lajmi.net/