Gratë zbulojnë gabimin më të madh që burrat bëjnë gjatë seksit – Lajmi.net
Gratë zbulojnë gabimin më të madh që burrat bëjnë gjatë seksit
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 18:21, 4 July 2018
Ky gabim i seksit oral mund të jetë një kthesë e madhe për partnerin tuaj.

Mënyra se si e filloni seksin oral mund të ndikojë negativisht në jetën tuaj të dashurisë.

Në Reddit gratë zbuluan gjënë që ato nuk janë të kënaqura me partnerët e tyre.

A jeni kështu fajtor për kryerjen e këtij mëkati seksual?

Mund të jetë fyese nëse e kapni kokën e partnerit dhe e shtyni drejt organit tuaj. Ndërsa disa mendojnë se kjo është mënyra më e mirë për të kërkuar seksin oral, ajo mund të përfundojë me tronditjen e partnerit tuaj, transmeton lajmi.net.

Shumë gra madje edhe burra komentuan në Reddit, që asnjëherë nuk duhet bërë ky veprim pa pëlqimin e djalit ose vajzës.

Të gjithë e treguan si mungesë respekti ndaj partnerit të tyre. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO