Gratë tregojnë çfarë urrejnë më së shumti të përjetojnë gjatë seksit – Lajmi.net
Gratë tregojnë çfarë urrejnë më së shumti të përjetojnë gjatë seksit
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 13:52, 30 March 2019
Keni pyetur ndonjëherë vetën çfarë urrejnë më së shumti të përjetojnë gratë në dhomën e gjumit?

Pavarësisht nëse është e çuditshme higjiena, ka zakone të caktuara që gratë nuk po iu bëjnë ballë, transmeton lajmi.net.

Një sondazh i Daily Star Online i 3,300 lexuesve zbuloi vrasësit më të mëdha të seksit.

Pjesëmarrësve iu kërkua që të zgjedhin zakonet që prishin marrëdhënien seksuale – dhe gjetjet ishin shumë interesante.

Higjiena e dobët konsiderohet të jetë vrasësi më i madh i seksit, ku 35% e zonjave të përfshira në sondazh zgjodhën  këtë opsion.

Mungesa e paralojës ishte zakoni i dytë më i urryer, me 24% të grave duke thënë se është vrasësi më i madh i epshit seksual. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO