Gratë tregojnë gjërat më të neveritshme që u janë thënë atyre gjatë seksit – Lajmi.net
Gratë tregojnë gjërat më të neveritshme që u janë thënë atyre gjatë seksit
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 19:17, 5 February 2018
Gratë kanë thënë fjalët më të neveritshme që u janë thënë atyre gjatë aktit seksual.

Biseda e pista është një mënyrë e shkëlqyeshme për të nxitur ngrohjen në dhomë gjumi – për sa kohë që ju e dini se si ta zotëroni atë.

Për fat të keq për këto gra, ata u mbyllën tërësisht kur partnerët e tyre brutal i bënë disa komente në vende të paqarta, transmeton lajmi.net.

Pornostaret kanë dhënë disa nga komentet më qesharake që ato kanë marrë gjatë aktit seksual.

Nga komentet idiotike në realizime të vështira, këtu janë 10 rrëfimet më të mirat:

1. “A mund të shohim ndeshjen?”

2. “Foshnja është duke na shikuar neve!”

3. “Qeni është duke më lëpirë prapanicën time”

4. “Unë kam ndryshuar, unë nuk mendoj se duhet të jem me ju.”

5. “A është sot një ditë e merzitshme?”

6. “Seksi, më bëri të humbas Robots Wars!”

7. “Pse nuk i largoni reçipetat tuaja?”

8. “Pse nuk po bërtet akoma?”

9. “Bëni atë përsëri, gruaja ime nuk e bën këtë!”

10. “Unë jam një tigër. Grrr. ” /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO