Graniti dhe Leonita pranojnë dhuratën speciale për foshnjën

11:44 | 18 Gusht 2019

Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj së shpejti bëhen prindër për herë të parë.

Leonita Lekaj është në muajt e fundit të shtatzënisë, ndërsa ajo dhe Graniti po presin me padurim foshnjën që të vije në jetë, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Leonita ka publikuar një fotografi në Instagram, ka treguar dhuratën e bukur që kanë marrë për foshnjën.

Dhurata ishte një ‘body’ për foshnjën, ndërsa në të gjendet një foto e Granitit dhe Leonitës. /Lajmi.net/

Foto: 1