Gold Ag reagon ashpër ndaj personit zyrtar i cili preshevarët i quan shfrytëzues

Reperi ka reaguar ndaj postimit të një polici.

ShowBiz

07/06/2020 17:04

Gjatë ditës së djeshme është bërë bujë me një postim të një personi me emrin Aziz Kryeziu, të cilit Gold Ag i referohet si një polic, shkruan lajmi.net.

Personi në fjalë ka fyer preshevarët duke iu referuar atyre si shfrytëzues, të cilët përfitojnë nga shtetet e Shqipërisë, Kosovës dhe Serbisë.

Këtij postimi i ka dhënë një kundërpërgjigje reperi Gold Ag i cili vjen nga ky vend, ai thotë se ndaj personave të tillë duhet të merren masa për deklarata të tilla. /Lajmi.net/