Gladbach-Man City, rezultat i papritur (VIDEO)

Manchester City ka barazuar me Borussia Monchengladbachun në udhëtim.

Sport

23/11/2016 22:34

Rezultati final në sfidën e zhvilluar në Gjermani ishte 1:1.

Raffael kaloi vendësit në epërsi, por shifrat u barazuan nga David Silva.

http://www.dailymotion.com/video/x538441_raffael-goal-hd-borussia-m-gladbach-1-0-manchester-city-23-11-2016_sport

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.