Gjoksi irriton motrën e Afërditës: S’i kam silikon o shqiptar i shkretë

Bukuroshja e cila tashmë po ndjek hapat e të motrës, Afërdita Dreshaj.

ShowBiz

16/08/2015 11:21

Kjo është bukuroshja Jehona e cila prej kohës jeton në Amerikë dhe po ndjek hapat e të motrës. Madje në çdo postim të fundit në rrjetet sociale ajo tregon me detaje linjat e saj seksi dhe hiret femërore që të tërheqin sapo i poston.

Madje, shpesh herë është bërë dhe objekt bisedash në rrjetet sociale, ku ajo nuk mund të rri indiferente ndaj komenteve që i bëjnë në lidhje me gjoksin e saj.

“Nuk i kam silikon o shqiptarë i shkretë”, shkruan në një nga postimet e saj Jehona, duke replikuar fansin./GazetaBlic

jehona