Gjeniale: Kështu kujdesen baballarët për fëmijët e tyre në mungesë të nënës – Lajmi.net
Gjeniale: Kështu kujdesen baballarët për fëmijët e tyre në mungesë të nënës
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 14:08, 10 February 2018
Ta qetësosh dhe mbash fëmijën me një vend nuk është e lehtë, sidomos kur ke shumë gjëra për të bërë gjatë ditës.

Të sigurohesh se ata nuk po lëndohen ose nuk po e rrezikojnë veten e tyre është sigurisht brenga më e madhe e të gjithë prindërve.

Disa baballarë janë duke i shpërndarë në Instagram metodat e tyre unike të kujdesit ndaj fëmijëve, që padyshim heqin gjithë stresin e përkujdesjes, transmeton Gazeta Express.

Trendi nën hashtagun #dadhacks po i shfaq të gjithë baballarët nga e gjithë bota me idetë e tyre kreative për t’u siguruar që fëmijët janë të sigurt dhe mirë.

Shikoni disa nga fotot që ata i kanë publikuar:

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO