Gjenerata e re nuk di si t’i përdor telefonat e vjetër me numra rrotullues /VIDEO – Lajmi.net
Gjenerata e re nuk di si t’i përdor telefonat e vjetër me numra rrotullues /VIDEO
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 18:19, 29 July 2018
Teknologjia po ecën me hapa gjigantë.

Disa të rinj kishin përball një telefon të vjetër me numra që duhej të rrotulloheshin për të bërë thirrje, transmeton lajmi.net.

Fëmijët mund të mendojnë se janë më të mirë në teknologji se sa prindërit e tyre, por kjo nuk është gjithmonë e vërtetë.

Kur vjen puna te pajisjet më të vjetra, si ky telefon rrotullues, ata janë krejtësisht të dobët. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO