Të Infektuar: 18.345

Të Shëruar: 15.198

Të Vdekur: 669

Gjendet pa shenja jete i moshuari nga Prishtina që ishte zhdukur para disa javësh

18:36 | 2 Tetor 2020

I moshuari nga Prishtina i cili tash e disa javë raportohet i zhdukur është gjetur sot pa shenja jete.

Lajmin e ka bërë të ditur vullnetari Ridvan Tahiri i cili me një grup njerëzish ishin angazhuar në kërkimin e tij, shkruan lajmi.net.

Tahiri shkruan se ai është informuar se Berkolli është gjetur pa shenja jete. /Lajmi.net/ 

Po sa u informova se Enver Berkolli eshte gjetur pa shenja jete.Ndjej dhimbje dhe pikllim te thell me familjen…

Gepostet von Ridvan Tahiri Riki am Freitag, 2. Oktober 2020