Giroud fillon stërvitjet me Milanin

16:57 | 27 Korrik 2021

Olivier Giroud ka nisur stërvitjet e tij tek klubi i ri.

Olivier Giroud sot ka mbajtur stërvitjen e tij të parë në qendrën stërvitore “Milanello” të Milanit, shkruan lajmi.net.

Francezi ishte transferuar tek “Rossonerët” me 17 korrik duke nënshkruar kontratë me kohëzgjatje dy vjeçare ku do të fitojë një shumë prej 3.5 milionë eurosh në sezon.

Ai ka zgjedhur numrin nëntë dhe kërkon të impresionojë Piolin me paraqitjet e tij.

Në fotografitë e publikuara nga Milani ai shihet në formë të mirë duke u stërvitur me bashkëlojtarët e skuadrës./Lajmi.net/