Gili dhe Ilir Berani ju përshëndesin me këtë foto – Lajmi.net
Gili dhe Ilir Berani ju përshëndesin me këtë foto
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:23, 14 September 2018
Këngëtarja e njohur Gili dhe Ilir Berani janë një nga çiftet më të dashura për publikun.

Edhe kjo verë si për çdo artist tjetër edhe për dyshen e famshme ka qenë e ngarkuar me ahengje të ndryshme, shkruan lajmi net.

Gili ka qenë prezente në dasma të ndryshme, me ç’rast nuk ka publikuar këngë të re për këtë kohë sezonale.

Në njq foto të fundit të ndarë me ndjekësit ajo shfaqet pranë bashkëshortit të cilët duken tejet të lumtur. “Pêrshëndetje nga Prishtina !❤”, ka shkruar ajo.

E ftuar në emisionin ‘Mirage’ që është prodhim i lajmi net, Gili tregon arsyen e pauzës që e bëri në muzikë. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Pêrshëndetje nga Prishtina !❤️

A post shared by Contact Manager : +38344158103 (@gili.official) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO