Gëzimi kërkon ndihmën tuaj që të mund të ecë – Lajmi.net
Gëzimi kërkon ndihmën tuaj që të mund të ecë
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 21:39, 18 April 2018
Gëzim Gashi quhet djaloshi nga Vushtrria i cili ka nevojë për ndihmë.

Ka qenë një person i cili në Facebook ka hedhur një fotografi të tij ku thuhet se Gëzimi ka nevojë për para për trajtim jashtë vendit në mënyrë që të ecë, pasi është i paralizuar, shkruan lajmi.net

Në këtë foto po ashtu janë dhënë edhe detajet ku Gëzimi mund të ndihmohet./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO