Geti ia ndalon këtë gjë Marinës, ajo kërkon ndihmën e fansave: Bindeni

Marina e ka kërkuar ndihmën e fansave rreth një çështje që ia ka ndaluar Geti.

ShowBiz

08/06/2020 15:40

Marina Vjollca dikur paska qenë e pasionuar pas motoçikletave, shkruan lajmi.net.

E tillë duket se është edhe tani mirëpo bashkëshorti i saj, reperi Ghetto Geasy po ia ndalon që ta nget motoçikletën.

Këtë ‘sekret’ e ka ndarë vetë Marina me ndjekësit në Instagram madje i ka lutur fansat që ta ndihmojnë dhe ta bindin Getin që ta lejoj për ta bërë sërish një gjë të tillë.

“Bindeni Getin të më lerë ti jap motorrit se smë lë më”, shkruan pranë postimit Marina Vjollca./Lajmi.net/