Të Infektuar: 1123

Të Shëruar: 847

Të Vdekur: 30

Georgina publikon foto nga vaska

21:38 | 2 Dhjetor 2019

E dashura e Ronaldos ka ngacmuar imagjinatën sërish.

Georgina ka publikuar foton e radhës në profilin e saj në Instagram, ku është shfaqur tejet joshëse me një minifund, shkruan lajmi.net.

Modelja në imazhin e ndarë me ndjekësit është shfaqur tejet seksi nga vaska, ajo në plan të parë kishte vënë këmbët e saj.

Nuk ju desh më shumë se një orë që Georgina të merë gjysmë milionë pëlqime në postimin e bërë.

Ajo është shumë e ndjekur në rrjete sociale dhe ka më shumë se 10 milionë ndjekës në Instagram. /Lajmi.net/