George Clooney me gruan e mahnitshme, gjithmonë e më të afërt (FOTO)

Amal Clooney ka përkrahur bashkëshortin e saj në premierën e filmti të tij më të ri "Hail, Caesar!"

ShowBiz

02/02/2016 17:58

Bashkëshortja e aktorit Geoge Clooney, e mahnitshme si përherë, ka shkëlqyer në tepihun e kuq të premierës së filmit më të ri të aktorit.

Avokatja e të drejtave të njeriut dhe aktori Hollywood-ian janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin, ndërsa dashuria e tyre duket se po rritet çdo ditë e më shumë./lajmi.net

Golden couple: George Clooney looked proud as he brought his wife Amal to the premiere of his new Coen brothers drama Hail, Caesar on Monday in LA. The head-turner wore a dress by Giambattista Valli that looked familiarI heart you: The leggy lawyer did her best to look every inch Mrs Clooney as she had not a hair out of placeThey have been married for almost two years and still seem very in loveShe's his Cleopatra! The legal eagle took her time on the carpet as dozens of fans looked onTimeless beauty: The lawyer peered out from inside the classic car on the carpetI got you, babe: The Oscar winner held onto his brainy bride after they finished their carpet duties