Genta Ismajli lanson bashkëpunimin e ri muzikor, kësaj radhe në gjuhen turke

Artistja shqiptare, Genta Ismajli ka lansuar sot projektin e saj më të ri muzikor i cili është në gjuhen turke.

ShowBiz

11/06/2022 23:13

Kënga titullohet “Gidiyom” dhe është në bashkëpunim me artistin turk, Eypio.

Ky projekt muzikor është i kompletuar edhe klip, ku artistja është shfaqur mjaft atraktive, e xhirimet janë realizuar në Turqi.

Kjo këngë mund të gjendet në kanalin zyrtar të Youtubes. /Lajmi.net/

YouTube player