Gazetari i Supersport befasohet në lidhje direkte (Video) – Lajmi.net
Gazetari i Supersport befasohet në lidhje direkte (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 21:37, 15 April 2018
Në transmetimet e drejtpërdrejta gjithçka mund të ndodhë…edhe të të vijë një gazetë përballë.

Kjo i ka ndodhur gazetarit të SuperSport, Erald Kodhelit. Ky i fundit ishte duke i marrë intervistën e zakonshme pas ndeshjes trajnerit të Skënderbeut Ilir Daja, kur era “ndërpret” intervistën dhe përplas tek ta faqet e një gazete.

Era lozinjare e Korçës 🌪🤣

A post shared by Erald Kodheli (@eraldkodheli) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO