Garë e ashpër po zhvillohet për fituesin e ‘BBVA’: Ja cilat çifte po garojnë ‘kokë me kokë’

Këtë Big Brother nuk po ndalën surprizat. Një garë e fuqishme po zhvillohet për të zgjedhur fituesin e edicionit të tretë, shkruan lajmi.net. Meriton Mjekqi u eliminuar nga gara që në fillim të spektaklit si më pak i votuari. Këtë vit gara po zhvillohet më ndryshe, duke u hapur edhe një televotim tjetër. Moderatori i…

ShowBiz

25/05/2024 22:17

Këtë Big Brother nuk po ndalën surprizat.

Një garë e fuqishme po zhvillohet për të zgjedhur fituesin e edicionit të tretë, shkruan lajmi.net.

Meriton Mjekqi u eliminuar nga gara që në fillim të spektaklit si më pak i votuari.

Këtë vit gara po zhvillohet më ndryshe, duke u hapur edhe një televotim tjetër.

Moderatori i këtij spektakli zbuloj dy çiftet që do të garojnë me njeri tjetrin për ta prekur ‘podin’ e finales.

Në garë më njeri tjetrin janë Egla dhe Romeo në njërën anë dhe Juli dhe Heidi në anën tjetër.

Pas kësaj vetëm dy finalistet e mbetur do të garojnë me njërin e tjetrin, ku do të zgjidhet fituesi i këtij formati./Lajmi.net/

YouTube player