Galliani: Romagnoli? Do të shohim

Drejtori sportiv i Milanit, Adriano Galliani nuk përjashton mundësinë që skuadra e tij të bëj sërish ofertë për mbrojtësin e talentuar Alessio Romagnoli.

Sport

03/08/2015 17:37

Rosonerët gjatë gjithë verës janë interesuar për transferimin e mbrojtësit të talentuar të Romës.

”Do të shohim. Çfarëdo që të ndodhë ne jemi mirë, pasi kemi shumë mbrojtës të talentuar në skuadër”

”Merkato mbyllet më 23 gushtnë ora 23:00. Ibrahimovic? Edhe ai ka edhe një vit kontratë me PSG dhe nuk ka diçka të veçantë, por do të shohim”, tha Galliani.