“Galeri/Zemra jem” titullohet projekti me i ri nga Blero dhe Uki

Artistet Blero dhe Uki kanë sjellë projektin e tyre me të ri muzikorë. Kënga është titulluar “Galeri/Zemra jem” dhe është e kompletuar edhe me videoklip. Ndërkaq, për tekstin e kësaj këngë është kujdesur vetë Uki./Lajmi.net/

ShowBiz

18/06/2024 18:26

Artistet Blero dhe Uki kanë sjellë projektin e tyre me të ri muzikorë.

Kënga është titulluar “Galeri/Zemra jem” dhe është e kompletuar edhe me videoklip.

Ndërkaq, për tekstin e kësaj këngë është kujdesur vetë Uki./Lajmi.net/

YouTube player