Galaxy S7 dhe S7 Edge së shpejti në treg (FOTO)

Llogaria e famshme @evleaks ka publikuar dy fotografi më të fundit të smartfonëve Galaxy S7 dhe S7 Edge.

Lajme

01/02/2016 02:11

Këto janë dy modele që nuk duken shumë ndryshe nga paraardhësit e tyre, përveç skajeve ndoshta pak më të lakuara.

225485-620x400

Siç mund të shihni në fotografinë e parë, të dy këto smartfona duket se do të zbulohen më 21 shkurt, një ditë para ngjarjes MWC 2016. /albeu.com/

225486