Furgoni fluturon në ajër nga shpejtësia e madhe /VIDEO – Lajmi.net
Furgoni fluturon në ajër nga shpejtësia e madhe /VIDEO
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 10:18, 14 September 2018
Kjo pamje e mahnitshme kapë një moment të 'Dukes of Hazzard' kur një furgon fluturon nëpër ajër pas goditjes së një rreth-rrotullimi.

Furgoni Citroen është kapur duke tejekaluar me shpejtësi përgjatë një rreth-rrotullimi para se të dështojë për të ndaluar furgonin, duke bërë që të fluturojë në ajër.

Dukes e Hazzard është një seri e veprimit të komedisë amerikane që nga fillimi i viteve 1980, e cila përmban dy vëllezër dhe arratisjet e tyre në një Dodge Charger, transmeton lajmi.net.

Ekziston edhe një film i vitit 2005 i bazuar në serinë origjinale që përmban Dodge në shumë ikje të ngjashme me atë të furgonit Citroen.

Është raportuar se personi që po e voziste furgonin nuk është lënduar dhe është në gjendje të mirë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO