Të Infektuar: 1047

Të Shëruar: 794

Të Vdekur: 30

Fuego: Bashkëshorten e kam pasur femër tërë jetën

10:30 | 18 Shtator 2019

Fuego ka folur rreth bashkëshortes së tij.

Fuego ishte mysafir i edicionit të parë të këtij sezoni të “Mirage”, ku zbuloi më të rejat rreth tij, shkruan lajmi.net.

Reperi ka treguar arsyet e largimit nga “On Records” si dhe foli për planet rreth projekteve të reja muzikore.

Fuego u ndal pak edhe tek jeta private, në këtë rast ai foli për bashkëshorten dhe djalin dyvjeçar.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Fuego për gruan e tij. /Lajmi.net/