Frikëson babanë sa herë i jepet mundësia, ai ankohet se mund të pësojë sulm në zemër (Video) – Lajmi.net
Frikëson babanë sa herë i jepet mundësia, ai ankohet se mund të pësojë sulm në zemër (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 16:01, 23 February 2018
Kylie Moy nga Shtetet e Bashkuara, ka vendosur që për dy javë ta frikësojë babanë me pistoletë – reagimet e tij nga frika janë qesharake.

 

Sa herë shkrepë armën që bën zhurmë dhe nxjerrë letra shndritëse, ai kërcen dhe shan me fjalët më të ndyta, transmeton Telegrafi.

“Do më japësh sulm në zemër, kjo është e tepërt” ka thënë ai, duke i kërkuar të bijës të ndaloj. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO