Frikë te Inter, Icardi në Bayern Munich?

"Bild" raporton se kampioni i Bundesligës kërkon sulmuesin e Interit, Mauro Icardi.

Sport

10/11/2017 11:59

Bayern Munich ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit të Bayern Munichut, Mauro Icardi.

“Bild” raporton se kampioni i Bundesligës kërkon reprezentuesin argjentinas për sezonin e ri.

Icardi është futbollisti kryesor i Interit dhe golashënuesi më i mirë i ekipit nga Giuseppe Meazza, përcjell “lajmi.net”.

Icardi në kontratën e tij me Interin ka një dëmshpërblim të madh me vlerë prej 110 milionë euro. /Lajmi.net/