Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Françeska pozon me shumë stil nga Turqia, në sy të ndjekësve bie diçka tjetër

10:56 | 12 Shtator 2019

Foto: Instagram

Françeska Jaçe merr vëmendjen edhe kur nuk pozon e zhveshur.

Modelja e njohur Françeska Jaçe merr vëmendjen në rrjete sociale me publikimin e fotove ku shfaqet provokative, shkruan lajmi.net.

Mirëpo emri i saj lakohet edhe kur nuk zhvishet, madje kur pozon e veshur me shumë stil.

Pavarësisht kësaj në sy bien vithet e formësuara. Françeska aktualisht ndodhet në Turqi dhe bazuar në postimet që bën tregon se po kalon mjaft mirë atje./Lajmi.net/