Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Franceska Jaçe shfaqet komplet e zhveshur në fotosesionin e ri

23:45 | 3 Gusht 2020

Franceska Jaçe ka punuar një set të ri fotografik.

Franceska Jaçe është bërë një nga emrat e pazëvendësueshme të mediave rozë, bukuroshja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga seti i ri fotografik, shkruan lajmi.net.

Në fotosesionin e punuar me fotografin Beati, modelja shfaqet krejt natyrale pa grim të aplikuar dhe e zhveshur tërësisht, ku pjesët intime mbulon me duar.

Iu deshën vetëm pak minuta që Franceska të arrij mijëra pëlqime dhe komente pozitive për këto seri fotografish artistike. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

#onset🎥🎬 #nomakeup @iambeati 👏

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on