Franceska Jaçe ngacmon imagjinatën me foton nga dhoma e gjumit

Françeska Jaçe ka provokuar sërish.

ShowBiz

08/06/2020 21:56

Françeska Jaçe muajt e fundit është aktivizuar shumë në rrjete socilae duke bërë postime në baza ditore, shkruan lajmi.net.

Ish banorja e Big Brother, ka postuar një fotografi së fundmi në Instagram me të cilën ka joshur fansat e saj, bukuroshja ka pozuar në të brendshme nga dhoma e gjumit.

Françeska është e ndjekur nga qindra mijëra persona në Instagram, dhe imazhet pëlqehen shumë nga audienca. /Lajmi.net/