Fotot më të pashpjegueshme të bëra ndonjëherë – Lajmi.net
Fotot më të pashpjegueshme të bëra ndonjëherë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 17:32, 14 March 2018
Këto foto krejtësisht të çuditshme janë të gjitha shembuj të përsosur se si, ndonjëherë, kjo mund të jetë shumë e rëndësishme për të kuptuar fotot më të pashpjegueshme.

Kurioziteti

Kurioziteti

O ZOT I MADH! çfarë do të bëjnë me atë tigër, a jam unë në radhë?

Skena e çmendur e aeroportit

Skena e çmendur e aeroportit

Çfarë po mban ajo? Një eksploziv.

Propozimi i martesës

Propozimi i martesës

Pra, tani e tutje ju të dy jeni zyrtarisht të martuar.

Maca që qan

Foshnja qaj

Edhe macet nuk dëshirojnë që të bëjnë banjë.

Ku fillon ylli

Ku fillon ylli

Por ky ylber ka talentin e vet që përfundoi në një tualet, një talent i tillë.

Ndjekësi

Ndjekësi

Edhe dhelprat ndjekin rregullat.

E çuditshme

i çuditshëm

Pothuajse identik

Modeli paraqet

Udhëtimi me Rollercoaster

Udhëtimi me Rollercoaster

Udhëtimi i Rollercoaster arriti në qiell.

I lezetshëm

Cutie

A është kjo një race e re apo njëbrirësh apo diçka tjetër.

Shkallët për në parajsë

Shkallët për në parajsë

Aq shumë për një tualet!

Kreativiteti në maksimum

Heights of creativity

Bishti

Bishti

I rregulluar kështu

I rregulluar kështu

Një produkt si ky

Një shpallje

/Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO